Хіти тижня. "Він став жертвою провокації ФСБ": Відомий продюсер пояснив скандал з Винником

До виходу відеоролика популярний співак виглядав як "нормальний виконавець з нормальною громадянською позицією".

Олег Винник Об этом сообщает timeread.in.ua со ссылкой на СМИ.

Скандал навколо українського співака Олега Винника, який засвітився в кліпі з російськими зірками-кримнашистами і не зміг відповісти на запитання, чий Крим, є справою рук спецслужб Росії, впевнений музичний продюсер Олександр Ягольник, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

За словами продюсера, до виходу відеоролика Винник виглядав як "нормальний виконавець з нормальною громадянською позицією".

"За цим стоїть ФСБ – це 100%, тому що коли цей ролик вийшов, одразу ж з’явилося інтерв’ю Світлани Лободи, яка сказала, що для артистів байдуже, де заробляти гроші", – заявив Ягольник.

"Я думаю, тут було у ФСБ завдання конкретно пробити саме жіночу аудиторію, оскільки жіноча аудиторія більше ніж чоловіча втомилася від війни. Вони зараз розігрують цю карту і вкрай прикро, що Олег Винник на цю вудку попався", – зазначив він.

На думку продюсера, скандал вдарив по репутації артиста навіть більше, ніж участь у виборчій кампанії Аграрної партії.

"Він у найважчий для України час, коли змінюється одне керівництво і приходить інше, заграв російську скрипку... ФСБ не брала Лорак, не брала Лободу і інших, хто там виступає. Вони знають, що українське суспільство їх не сприймає. А Винника вони точно вгадали і взяли перший номер. Саме та людина, яка демонструвала патріотичні погляди, зараз говорить – я з росіянами стою в одному човні", – підкреслив Ягольник.

Також продюсер не виключив, що згода співака знятися в ролику була продиктована його бажанням в майбутньому поїхати на гастролі в Росію.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/blogs/khity-tyzhnia-vin-stav-zhertvoiu-provokatsii-fsb-vidomyi-prodiuser-poiasnyv-skandal-z-vynnykom-297724.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя