"Моя прекрасная няня" при смерті, - ЗМІ

При цьому, представник актриси спростував факт госпіталізації Заворотнюк, заявивши, що заслужена артистка РФ планує сама розповісти про своє самопочуття в ефірі одного з федеральних каналів.

Анастасія Заворотнюк Об этом сообщает press-post.in.ua со ссылкой на СМИ.

Російські ЗМІ повідомили про те, що популярну актрису, зірку серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасію Заворотнюк, у якій запідозрили останню стадію раку головного мозку, ввели в медикаментозну кому, передають Патріоти України.

Зокрема, РЕН ТВ передає, що лікарі пішли на радикальні заходи через вкрай важкий стан артистки. Відзначається, що медики опрацьовують стратегію подальших дій. Все ще вирішується питання про проведення Заворотнюк операції – в такому її стані це може бути небезпечно.

Telegram канал Yobajur також пише, що 48-річну актрису ввели в кому. Повідомляється, що на тлі важкої хвороби у неї почався набряк мозку і запалення легенів.

При цьому, представник актриси Стас Христов спростував факт госпіталізації Заворотнюк, про яку стало відомо раніше. Він заявив, що заслужена артистка РФ планує сама розповісти про своє самопочуття в ефірі одного з федеральних каналів.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/moia-prekrasnaia-niania-prysmerti--zmi-295267.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя