Радник Зеленського запропонував заборонити олігархам володіти медіа

Без незалежних ЗМІ немає по-справжньому демократичних виборів, зазначив Данилюк.

Радник обраного президента Володимира Зеленського Олександр Данилюк запропонував заборонити олігархам володіти медіа в Україні, передають Патріоти України з посиланням на Liga.net. Об этом сообщает news2you.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Якщо одні олігархи побачать у команді Зеленського людей інших олігархів, це буде сигналом — правила залишилися колишніми", — сказав він.

Так радник Зеленського відповів на запитання про залежність успіху майбутнього українського гаранта від виходу з-під впливу великого бізнесу. Данилюк наголосив, що правила мають бути для усіх однаковими – це ж стосується і кадрів. "Повинні прийти нейтральні люди, що працюють не на когось то, а на державу. Також потрібно зачистити систему влади від представників великого бізнесу", – зазначив він.

Наступний етап, за словами радника Зеленського, заборонити фінансовим групам володіти медіа. При цьому Данилюк наголосив, що це – лише його бачення. "Субсидування каналів на десятки мільйонів доларів — це ні що інше, як ціна, яку платять олігархи за політичний вплив. А воно неминуче коштує нашим громадянам у тисячі разів дорожче", – пояснив сораник новообраного Президента.

Однак на питання про те, як тоді бути з телеканалом "1+1", який належить Ігорю Коломойському та зіграв чималу роль у перемозі Володимира Зеленського на виборах, він не мав чіткої відповіді.

"Впізнаваність Зеленського до виборів була близька до 100%. У тому то й сенс, щоб не підлаштовувати політику під себе, а думати, як зробити країну і суспільство сильнішими. Без незалежних ЗМІ немає по-справжньому демократичних виборів", – сказав Данилюк.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/radnyk-zelenskoho-zaproponuvav-zaboronyty-oliharkham-volodity-media-278634.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя